Montaż i wymiana zamków Tychy

Montaż i wymiana zamków TychyZakup nowego mieszkania zawsze wiąże się z dużą ilością spraw do załatwienia. Wśród nich jest jednak jedna, która będzie decydować o bezpieczeństwie Twoim i Twoich najbliższych – wymiana zamków. Warto skorzystać z profesjonalnych usług ślusarskich, które świadczy Pogotowie ślusarskie Tychy.
Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie to wyłącznie eksperci, działający w branży ślusarskiej od lat. Montaż zamków w Tychach to dla nich codzienność. Jednakże w zawodzie ślusarza wiedza to podstawa, dlatego każdy z nich systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów zamków. Nie ma zatem ryzyka, że w trakcie wykonywania zlecenia zamontują zamek, nawet ten najnowocześniejszy, w nieprawidłowy sposób. Skorzystanie z naszych usług to 100% gwarancji bezpieczeństwa!
 
Aby zapewnić najwyższy poziom ochrony dobytku warto zabezpieczyć swoje mieszkanie wysokiej klasy atestowanymi zamkami takich producentów jak Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Ikon. Dobrym rozwiązaniem jest także wykorzystanie najnowszych technologii, jakie oferuje m.in. firma KESO, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Dzięki tego typu rozwiązaniom można zrezygnować z posiadania wielu kluczy, zastępując je jednym, który otwiera wiele pomieszczeń, a nawet mieszkań czy domów.
Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaki zamek wybrać, aby pasował do drzwi i spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, z chęcią udzielimy porad – w tym celu prosimy o kontakt z naszą infolinią: 666-276-222. Co więcej, zamawiając usługę zakładania zamków w naszym Pogotowiu zamkowym Tychy mogą Państwo zakupić zamki u ślusarza, który będzie wykonywał zlecenie. Wszystko dla Państwa wygody!


W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 
Na montowanie zamków mogą umówić się Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednakże jeśli zaistnieje potrzeba natychmiastowego działania, jesteśmy zawsze w gotowości – nawet w środku nocy. Działamy bowiem 24h na dobę, również w dni świąteczne. Potrzebujesz wymiany zamka na już? Zadzwoń!
 
Nasze usługi to nie tylko montaż i wymiana zamków. Świadczymy szereg usług ślusarskich, wśród których wymienić można chociażby awaryjne otwieranie mieszkań, domów, otwieranie samochodów, naprawę zamków, serwis zamków. Jeśli posiadają Państwo nietypowe zlecenie ślusarskie, zapraszamy do kontaktu – jesteśmy otwarcie na wszelkie nowe wyzwania666-276-222,

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w tychyie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami