awaryjne-otwieranie-mieszkan-tychy-00

Pogotowie ślusarskie Tychy to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy codziennie wspierają osoby potrzebujące natychmiastowej interwencji w sytuacji awarii zamków. Sprawnie wykonają awaryjne otwieranie mieszkań, dzięki czemu będą Państwo mogli dostać się do swojego lokum, nie zmieniając swojego skrupulatnie zaplanowanego harmonogramu dnia. Dzięki nam zatrzaśnięte drzwi domu to już nie powód do stresu – wykonamy otwieranie zamków niezawodnie i ekspresowo!

Szybka pomoc przy awaryjnym otwieraniu mieszkania

Wśród wielu atutów, które przesądzają o jakości obsługi w Pogotowiu ślusarskim Tychy, można z pewnością wymienić czas reakcji. Nasi specjaliści dobrze wiedzą, jak dużo nerwów może kosztować zatrzaśnięcie kluczy w mieszkaniu czy nagła awaria zamka. Szczególnie, gdy dzieje się to w momencie, gdy bardzo się spieszymy, lub o dość nietypowej porze – np. w środku nocy. Chyba dla każdego koczowanie pod własnym domem aż do rana byłoby koszmarem. By uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, otworzyliśmy się na działalność 7 dni w tygodniu. Co więcej, nasz punkt Pogotowia zamkowego w Tychach świadczy również usługi ślusarskie w święta. Dzięki temu możemy błyskawicznie zainterweniować w każdym przypadku zablokowanych drzwi wejściowych. Nasi technicy doskonale radzą sobie z awaryjnym otwieraniem mieszkań i drzwi każdego typu. Oszczędność czasu to jedna z największych korzyści, jakie odnoszą z nami klienci Pogotowia ślusarskiego.

Bartosz Cimoch
Bartosz Cimoch
2022-10-30
Pan Daniel bardzo szybko otworzyl zaciety zamek dierre! Polecam !
Barbara Markiewicz
Barbara Markiewicz
2022-08-17
POLECAM!!!
Ewa Jeziorowska
Ewa Jeziorowska
2022-05-22
Polecam Pana Daniela, który bardzo profesjonalnie i błyskawicznie otworzył zatrzaśnięte drzwi. Mimo niedzieli zjawił się szybko na miejscu. Polecam – najlepsze usługi w Tychach.
Daria Karwoska
Daria Karwoska
2021-11-21
Szybko i fachowo a przede wszystkim uczciwie. Polecamy Pana Daniela jak najbardziej. Pełen profesjonalizm i mila obsługa.
Michał Smółka
Michał Smółka
2021-06-15
Bardzo konkretna obsługa. Miły ślusarz. Polecam
Studio Tatuażu w Warszawie
Studio Tatuażu w Warszawie “Ostry Dyżur”
2020-09-16
Polecam bardzo Pana Dominika. Konkretna robota. Szybko i dokładnie
Jagoda D
Jagoda D
2020-09-16
Z czystym sumieniem polecam, Pan Dominik profesjonalny fachowiec, w ciągu kilku minut samochód został bezinwazyjnie otwarty oszczędzając tym samym pieniądze na wymianę zamków. Polecam!

Pogotowie ślusarskie w Tychach

Nie będą musieli Państwo również oczekiwać na wykonanie usługi przez wiele godzin – przyjeżdżamy natychmiast po otrzymaniu informacji o awarii. Wiemy, że zamkowe problemy potrafią przydarzyć się w najmniej oczekiwanych momentach.  Jeśli potrzeba otwierania drzwi pojawi się w święto – przyjedziemy. Jeśli w środku nocy nie będziesz mógł dostać się do mieszkania – możesz na nas liczyć. Jesteśmy gotowi do działania zawsze, co czyni nas bezkonkurencyjnymi!

Usługi ślusarskie w Tychach – awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i nie tylko

Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie doskonale znają się na swojej pracy – nie tylko posiadają wiedzę, ale jest ona poparta latami praktyki. Rynek produktów ślusarskich idzie jednak naprzód i pojawiają się coraz nowsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń mieszkań czy biur – dlatego nie spoczywamy na laurach i bierzemy udział w wielu szkoleniach branżowych. Zapewnia to nieustanny kontakt z nowinkami technicznymi, podnosi poziom kwalifikacji naszych pracowników. Dzięki temu nie ma dla nich zamków nie do otworzenia!

Jedną z naszych głównych specjalności jest awaryjne otwieranie mieszkań w Tychach. Jednak poza tym zadaniem wykonujemy również szereg innych realizacji – równie pilnych lub umawianych z wyprzedzeniem. Warto tutaj nadmienić, że dzięki pracy ślusarzy przez 7 dni w tygodniu możliwości w zakresie ustalania terminów realizacji usługi ślusarskiej są naprawdę spore. Praktycznie każdy może wybrać najbardziej pasującą mu datę czy godzinę, np. na serwis czy montaż zamków. W pilnych przypadkach awaryjnego otwierania drzwi reagujemy błyskawicznie.

W skład naszych usług wchodzi:

Awaryjne otwieranie samochodu

Otwieranie zamków drzwi

Montaż i wymiana zamków

Naprawa zamków

Usługi ślusarskie

Jak otworzyć drzwi bez klucza?

Bywają takie przypadki, że ktoś zgubił klucze do mieszkania, ale akurat bliska osoba czy współlokator mogą zaoferować swój komplet od ręki. Wtedy sprawa nie jest tak skomplikowana. W większości sytuacji dzieje się jednak inaczej – zgubione kluczyki powodują duży stres, okazuje się, że zapasowy komplet jest za zatrzaśniętymi drzwiami i na dodatek nie ma nikogo, kto mógłby udostępnić swój kluczyk. Nierzadko ślusarze natrafiają też na różne problemy z zamkiem, np. awarią, złamanym kluczykiem w środku itp. Amatorskie działania nie są polecane, bo zajmują więcej czasu i są bardziej niebezpieczne niż te w wykonaniu fachowców z Pogotowia zamkowego. Technicy z wieloletnim doświadczeniem wiedzą, jak otworzyć drzwi bez klucza, by wszystko odbyło się w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. By w ogóle uniknąć takich sytuacji, warto też regularnie dbać o zamki do drzwi.

Wielu awarii dałoby się uniknąć, gdyby właściciele mieszkań w odpowiednim momencie zareagowali. Jeśli zauważą Państwo, że zamek zaczął się zacinać, pojawiają się problemy z otwieraniem drzwi, zachęcamy do skorzystania z naprawy zamków. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również wiele usług ślusarskich, które mogą pomóc w codziennym życiu. Wykonamy montaż i wymianę zamków, awaryjne otwieranie samochodów, doradzimy w zakresie doboru właściwych zabezpieczeń biura, firmy, domu, świadczymy kompleksowy serwis zamków.

Gwarantujemy Państwu, że wykonane przez nas usługi będą zawsze na najwyższym poziomie. Nie muszą się Państwo obawiać powierzając nam awaryjne otwieranie drzwi domu, biura, mieszkania – dołożymy wszelkich starań, aby nasze działania były sprawne i skuteczne. Nam możesz zaufać tak, jak zrobiło to już setki mieszkańców Tych! Zadzwoń – 666-276-222

Call Now Button