montaz-wymiana-zamkow-tychy-gerda

Zamek w drzwiach pełni niezwykle istotną rolę, dlatego bardzo ważne jest, aby działał sprawnie, a klucze do niego nie dostały się w niepowołane ręce. Jeśli chcemy czuć się bezpiecznie we własnym lokum warto w pewnych sytuacjach skorzystać z usługi ślusarskiej, jaką jest wymiana zamków. Najlepiej powierzyć ją ekspertom z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, wyposażonym z nowoczesne i precyzyjne narzędzia ślusarskie. Znaleźć ich można w Pogotowiu zamkowym Tychy.

Kiedy przydaje się wymiana zamków?

Z profesjonalnych usług ślusarskich, które świadczy Pogotowie ślusarskie Tychy, warto skorzystać wtedy, gdy potrzebujemy sprawnej, a jednocześnie skutecznej wymiany zamków. Montaż nowego zamka w drzwiach warto rozważyć w sytuacjach takich jak zgubienie kluczy, zakup nowego mieszkania, zmiana lokatorów, awaria zamka czy zużycie starego mechanizmu zamkowego wynikające z jego wieloletniego użytkowania. Każdorazowo warto także rozważyć je w sytuacji, gdy zależy nam na podniesieniu poziomu bezpieczeństwa w naszym domu.

Pogotowie zamkowe w Tychach znane jest z wysokiej jakości obsługi klientów, o jaki dbają nasi ślusarze. Posiadamy profesjonalne narzędzia, a także wiedzę o zamkach do drzwi i technikach pracy ślusarskiej. Doskonałe przygotowanie do wykonywania zleceń zapewnia im nie tylko ścieżka edukacji na samym początku, ale także odbywane już podczas praktyki zawodowej szkolenia i kursy. Dzięki nim poradzimy sobie z montażem każdego rodzaju zamków, wszystkich producentów.

Montaż i wymiana zamków Tychy to usługa, której potrzebujesz? Zadzwoń do nas: 666-276-222 

Jak wymienić zamek w drzwiach?

Zamek w drzwiach można próbować wymieniać samodzielnie, jednak jest to zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania pod względem wiedzy, umiejętności oraz wyposażenia w precyzyjne narzędzia. Tylko dzięki połączeniu tych wszystkich aspektów mechanizm zamkowy będzie mógł odpowiednio spełniać swoją zabezpieczającą funkcję i działać w prawidłowy sposób. Jeśli zatem nie masz wprawy i sprzętu ślusarskiego, lepiej wezwij do tego zadania fachowców z Pogotowia zamkowego.

Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie to wyłącznie eksperci działający w branży ślusarskiej od lat. Montaż zamków w Tychach to dla nich codzienność. W zawodzie ślusarza wiedza to podstawa, dlatego każdy z nich systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów zamków. Nie ma zatem ryzyka, że w trakcie wykonywania zlecenia zamontują zamek, nawet ten najnowocześniejszy, w nieprawidłowy sposób. Skorzystanie z naszych usług to 100% gwarancji bezpieczeństwa!

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach?

Cena wymiany zamka będzie zawsze zależna od wybranego modelu, a także stopnia trudności prac związanym z montażem. Polecane zamki do drzwi kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset złotych – wszystko zależy od marki, jakości oraz rodzaju. Nasi specjaliści z chęcią doradzą, jak wybrać dobry produkt, aby służył latami, proponując m.in. zamki do drzwi KESO, Gerda, Salto. Potrzebujesz informacji na temat kosztu wymiany zamka? Skontaktuj się z nami: 666-276-222 

Fachowy montaż zamków znanych producentów

Zamki do drzwi wymagają fachowego montażu. Wiele osób ma świadomość, że nawet po wybraniu najlepszego modelu – jeśli nie będzie osadzony w prawidłowy sposób – poziom bezpieczeństwa będzie znacznie niższy od spodziewanego. Dlatego warto zamówić u nas montaż i wymianę zamków – ślusarze bez problemu poradzą sobie z ich instalacją, a następnie wskażą metody ich prawidłowego serwisowania.

Usługi ślusarskie realizowane są przez nas 7 dni w tygodniu, więc łatwo można ustalić termin montażu i wymiany zamka w domu lub mieszkaniu. Jako profesjonalni ślusarze oferujemy doradztwo przy wyborze i zakupie produktów zabezpieczających mienie i nieruchomości.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaki zamek wybrać, aby pasował do drzwi i spełniał wszystkie oczekiwania, z chęcią udzielimy porad – w tym celu prosimy o kontakt z naszą infolinią: 666-276-222. Co więcej, zamawiając usługę zakładania zamków w naszym Pogotowiu zamkowym Tychy mogą Państwo zakupić zamki u ślusarza, który będzie wykonywał zlecenie. Wszystko dla wygody naszych klientów!

Poznaj nasze usługi ślusarskie

Nasze Pogotowie ślusarskie działa na terenie miasta Tychy i w okolicy. W zakresie naszych usług znajduje się wymiana wkładek, wymiana zamków, naprawa zamków, serwis wkładek, serwis zamków, a także wszelkiego rodzaju usługi awaryjne, takie jak awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów, firm oraz awaryjne otwieranie samochodów. Jeśli posiadają Państwo nietypowe zlecenie ślusarskie, zapraszamy do kontaktu – jesteśmy otwarcie na wszelkie nowe wyzwania – 666-276-222

Na montowanie zamków mogą umówić się Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednakże, jeśli zaistnieje potrzeba natychmiastowego działania, jesteśmy prawie zawsze w gotowości. Działamy bowiem 7 dni w tygodniu, również w dni świąteczne w godzinach 06:00-24:00. Potrzebujesz wymiany zamka na już? Zadzwoń!

W naszej ofercie znajdują się następujące usługi ślusarskie:
– Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
– Awaryjne otwieranie samochodu
– Otwieranie zamków drzwi
– Naprawa zamków

Call Now Button