montaz-wymiana-zamkow-tychy-gerda

Nowe mieszkanie – wymiana zamków obowiązkowa!

Zakup nowego mieszkania zawsze wiąże się z dużą ilością spraw do załatwienia. Wśród nich jest jednak jedna, która będzie decydować o bezpieczeństwie Twoim i Twoich najbliższych – wymiana zamków. Warto skorzystać z profesjonalnych usług ślusarskich, które świadczy Pogotowie ślusarskie Tychy.

Dlaczego jest to takie ważne? Z prostej przyczyny – chodzi tutaj o bezpieczeństwo nowego lokum oraz przede wszystkim jego mieszkańców. Nawet kupując dom od dewelopera, powinniśmy umówić się na wymianę zamków w drzwiach wejściowych. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele osób miało dostęp do mieszkania – czy to podczas pokazowych prezentacji, czy budowania i remontowania wnętrz. Deweloper, sprzedający czy wynajmujący powinien nam przekazać pełny komplet kluczy, ale może zdarzyć się tak, że przez nieuwagę lub nawet celowo jakiś pęk do nas nie trafi. Tym samym nigdy nie wiadomo, czy postronnej osobie nie przyjdzie do głowy, aby zjawić się w domu pod naszą nieobecność – z posiadanym kompletem kluczy, pasującym do starych zamków do drzwi to żaden problem. Z tego właśnie względu najlepiej skorzystać z profesjonalnej usługi montażu i wymiany zamków w Tychach, którą świadczą specjaliści Pogotowia ślusarskiego.

Dobry specjalista z Pogotowia ślusarskiego Tychy

Wiele dobrych opinii, jakie zebrało Pogotowie zamkowe w Tychach, bierze się z jakości oraz komfortu obsługi, jaki zapewniają nasi technicy. Posiadamy profesjonalne narzędzia, a także wiedzę o zamkach do drzwi, technikach pracy z nimi itd. Doskonałe przygotowanie do zawodu ślusarza zapewnia nam nie tylko ścieżka edukacji na samym początku, ale także odbywane już podczas praktyki zawodowej szkolenia i kursy.

Bartosz Cimoch
Bartosz Cimoch
2022-10-30
Pan Daniel bardzo szybko otworzyl zaciety zamek dierre! Polecam !
Barbara Markiewicz
Barbara Markiewicz
2022-08-17
POLECAM!!!
Ewa Jeziorowska
Ewa Jeziorowska
2022-05-22
Polecam Pana Daniela, który bardzo profesjonalnie i błyskawicznie otworzył zatrzaśnięte drzwi. Mimo niedzieli zjawił się szybko na miejscu. Polecam – najlepsze usługi w Tychach.
Daria Karwoska
Daria Karwoska
2021-11-21
Szybko i fachowo a przede wszystkim uczciwie. Polecamy Pana Daniela jak najbardziej. Pełen profesjonalizm i mila obsługa.
Michał Smółka
Michał Smółka
2021-06-15
Bardzo konkretna obsługa. Miły ślusarz. Polecam
Studio Tatuażu w Warszawie
Studio Tatuażu w Warszawie “Ostry Dyżur”
2020-09-16
Polecam bardzo Pana Dominika. Konkretna robota. Szybko i dokładnie
Jagoda D
Jagoda D
2020-09-16
Z czystym sumieniem polecam, Pan Dominik profesjonalny fachowiec, w ciągu kilku minut samochód został bezinwazyjnie otwarty oszczędzając tym samym pieniądze na wymianę zamków. Polecam!

Jak wymienić zamek w drzwiach?

Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie to wyłącznie eksperci, działający w branży ślusarskiej od lat. Montaż zamków w Tychach to dla nich codzienność. Jednakże w zawodzie ślusarza wiedza to podstawa, dlatego każdy z nich systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów zamków. Nie ma zatem ryzyka, że w trakcie wykonywania zlecenia zamontują zamek, nawet ten najnowocześniejszy, w nieprawidłowy sposób. Skorzystanie z naszych usług to 100% gwarancji bezpieczeństwa!

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach?

Cena wymiany zamka będzie zawsze zależna od wybranego modelu – do robocizny trzeba bowiem doliczyć kwotę za zakup nowego mechanizmu. Polecane zamki do drzwi kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset złotych – wszystko zależy od marki, jakości oraz rodzaju. Specjaliści doradzają, aby wybrać dobry produkt, który będzie służył latami – np. zamki do drzwi KESO, Gerda, Salto itp.

Aby zapewnić najwyższy poziom ochrony dobytku warto zabezpieczyć swoje mieszkanie wysokiej klasy atestowanymi zamkami takich producentów jak Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Ikon. Dobrym rozwiązaniem jest także wykorzystanie najnowszych technologii, jakie oferuje m.in. firma KESO, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Dzięki tego typu rozwiązaniom można zrezygnować z posiadania wielu kluczy, zastępując je jednym, który otwiera wiele pomieszczeń, a nawet mieszkań czy domów.

Fachowy montaż zamków znanych producentów

Zamki do drzwi Gerda, KESO i in. wymagają fachowego montażu. Wiele osób ma świadomość, że nawet po wybraniu najlepszego modelu – jeśli nie będzie osadzony w prawidłowy sposób – poziom bezpieczeństwa będzie znacznie niższy od spodziewanego. Dlatego warto zamówić u nas montaż i wymianę zamków – ślusarze bez problemu poradzą sobie z ich instalacją czy późniejszym serwisem. Usługi ślusarskie realizowane są przez 7 dni w tygodniu, więc łatwo można ustalić termin montażu i wymiany zamka w domu lub nowym mieszkaniu. Jako profesjonalni ślusarze oferujemy doradztwo przy wyborze i zakupie produktów zabezpieczających mienie i nieruchomości.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaki zamek wybrać, aby pasował do drzwi i spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, z chęcią udzielimy porad – w tym celu prosimy o kontakt z naszą infolinią: 666-276-222. Co więcej, zamawiając usługę zakładania zamków w naszym Pogotowiu zamkowym Tychy mogą Państwo zakupić zamki u ślusarza, który będzie wykonywał zlecenie. Wszystko dla Państwa wygody!

W skład naszych usług wchodzi:
– Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
– Awaryjne otwieranie samochodu
– Otwieranie zamków drzwi
– Naprawa zamków
– Usługi ślusarskie

Na montowanie zamków mogą umówić się Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednakże jeśli zaistnieje potrzeba natychmiastowego działania, jesteśmy zawsze w gotowości – nawet w środku nocy. Działamy bowiem 7 dni w tygodniu, również w dni świąteczne. Potrzebujesz wymiany zamka na już? Zadzwoń!

Nasze usługi to nie tylko montaż i wymiana zamków. Świadczymy szereg usług ślusarskich, wśród których wymienić można chociażby awaryjne otwieranie mieszkań, domów, otwieranie samochodów, naprawę zamków, serwis zamków. Jeśli posiadają Państwo nietypowe zlecenie ślusarskie, zapraszamy do kontaktu – jesteśmy otwarcie na wszelkie nowe wyzwania – 666-276-222.

Call Now Button