naprawa-zamkow-tychy-00

Dla poczucia bezpieczeństwa mieszkanie powinno być odpowiednio chronione przed dostępem osób nieuprawnionych. Tego rodzaju ochronę zapewniają zamki zamontowane w drzwiach. Zdarzają się jednak sytuacje, w których zamek nie do końca pełni swoją zabezpieczającą funkcję ze względu na to, że się zepsuł bądź jedna z części uległa zużyciu. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa domu należy w takiej sytuacji przeprowadzić naprawę zamków. Jest to zadanie dla ślusarzy z Pogotowia zamkowego!

Co zrobić, gdy zamek w drzwiach się zepsuje?

Chociaż zepsuty, niesprawnie działający zamek może wydawać się problemem, szczególnie dla osób, które nie mają technicznych umiejętności i niechętnie reagują na wszelkie naprawy w domu, to na szczęście jest na taką sytuację dobre rozwiązanie. Zapewnią je profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego w Tychach, którzy świadczą usługi 7 dni w tygodniu. W szybkim tempie przyjadą i zajmą się naprawą zamka.

Znamy się na różnego typu zamkach stosowanych w drzwiach wejściowych i wewnętrznych, drewnianych i stalowych. Wiemy, czym charakteryzują się zamki wpuszczane oraz jak powinno się obchodzić z zamkami nawierzchniowymi. Dzięki bogatej wiedzy nasi ślusarze potrafią rozwiązać dowolnego rodzaju problem. Niezależnie od tego, czy chodzi o zanieczyszczenie czy o awarię zamka – profesjonaliści z Pogotowia zamkowego poradzą sobie z tym doskonale.

Naprawa zamków Tychy – zadzwoń na naszą infolinię i zamów usługę: 666-276-222

Bartosz Cimoch
Bartosz Cimoch
2022-10-30
Pan Daniel bardzo szybko otworzyl zaciety zamek dierre! Polecam !
Barbara Markiewicz
Barbara Markiewicz
2022-08-17
POLECAM!!!
Ewa Jeziorowska
Ewa Jeziorowska
2022-05-22
Polecam Pana Daniela, który bardzo profesjonalnie i błyskawicznie otworzył zatrzaśnięte drzwi. Mimo niedzieli zjawił się szybko na miejscu. Polecam - najlepsze usługi w Tychach.
Daria Karwoska
Daria Karwoska
2021-11-21
Szybko i fachowo a przede wszystkim uczciwie. Polecamy Pana Daniela jak najbardziej. Pełen profesjonalizm i mila obsługa.
Michał Smółka
Michał Smółka
2021-06-15
Bardzo konkretna obsługa. Miły ślusarz. Polecam
Studio Tatuażu w Warszawie
Studio Tatuażu w Warszawie "Ostry Dyżur"
2020-09-16
Polecam bardzo Pana Dominika. Konkretna robota. Szybko i dokładnie
Jagoda D
Jagoda D
2020-09-16
Z czystym sumieniem polecam, Pan Dominik profesjonalny fachowiec, w ciągu kilku minut samochód został bezinwazyjnie otwarty oszczędzając tym samym pieniądze na wymianę zamków. Polecam!

Jak naprawić zamek?

Przede wszystkim odradzamy wykonywanie tego rodzaju czynności samemu! Zamek to precyzyjne urządzenie, które wymaga fachowej wiedzy i precyzyjnej ręki. Samodzielne reperowanie, a także powierzanie takiej pracy amatorom, może przynieść więcej szkody niż pożytku. Warto skorzystać z pomocy profesjonalnej ekipy ślusarskiej, którą mogą Państwo znaleźć w Pogotowiu ślusarskim Tychy. Nasza firma zatrudnia jedynie profesjonalnych ślusarzy, którzy doskonalili swoje umiejętności w trakcie lat pracy w zawodzie, a także posiadają profesjonalne narzędzia, które umożliwiają wykonanie usługi w precyzyjny sposób.

Dokładamy starań, żeby każde zlecenie naprawy zamka wykonywać jak najsprawniej, a jednocześnie w pełni bezpiecznie. Takie podejście gwarantuje pozytywny efekt i zadowolenie klientów. Stosujemy nowoczesne metody naprawy zamków i wymiany wkładek, ponadto posiadamy dużą wiedzę z zakresu serwisu zamków. Możemy doradzić, jak dbać o mechanizm, aby długo służył w dobrym stanie.

Zainteresowane osoby mogą u nas zamówić dowolną usługę ślusarską, którą zrealizujemy w ustalonym terminie. W nagłych przypadkach, np. gdy chodzi o awaryjne otwieranie zamków, jesteśmy do Państwa dyspozycji tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do kontaktu: 666-276-222

Naprawa zamka w Tychach i okolicy

Niejednokrotnie od naszych klientów otrzymujemy zgłoszenie do naprawy zamków dopiero w momencie, gdy zamek zatnie się na dobre i nie ma możliwości, aby dostać się do mieszkania. Konieczne jest wtedy awaryjne otwieranie drzwi, a następnie naprawienie zamka. Często okazuje się nawet, że nie da się uniknąć wymiany zamka. Zatem jeśli zauważysz, że zamek nie działa bez zarzutu – skontaktuj się z nami od razu. Pamiętaj – Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze! Reaguj zawsze, gdy zamek nie pracuje tak, jak powinien.

Wśród naszych usług znajduje się także profesjonalny serwis zamków wszystkich renomowanych firm takich jak Gerda, Dierre, Ikon, Mottura oraz wielu innych. Wszelkie informacje na temat aktualnej oferty uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 666-276-222 – przedstawimy nasze usługi i odpowiemy na pytania.

Kompleksowe usługi ślusarskie

Państwa bezpieczeństwo jest naszym priorytetem! Dlatego jeśli okaże się, że naprawa zamków nie zapewniłaby odpowiedniej ochrony mieszkania czy domu, zamek jest wykonany ze zbyt słabej jakości materiałów lub za mocno zużyty, ślusarz może doradzić inną usługę znajdującą się w naszej ofercie – wymianę zamków. Każdy z naszych pracowników jest wyposażony w wiele rodzajów zamków i ma możliwość dobrać na miejscu pasujący do danych drzwi.

Oferujemy doskonałą obsługę, a w razie pytań nasi technicy udzielają wyczerpujących odpowiedzi. Doradzimy, które rozwiązanie będzie najlepsze, wyjaśnimy możliwości naprawy lub wymiany zamków w drzwiach. Zaproponujemy też optymalny wybór polecanych zamków do drzwi. Pogotowie ślusarskie w Tychach zapewnia kompleksowe usługi ślusarskie, które realizowane są z zaangażowaniem i dbałością o bezpieczeństwo klientów.

Pozostałe usługi, jakie oferuje Pogotowie zamkowe

Nasze Pogotowie ślusarskie działające na terenie miasta Tychy i w okolicy oferuje usługi ślusarskie, w zakres których wchodzą naprawa zamka w drzwiach, wymiana zamka, serwis zamka, a także awaryjne otwieranie drzwi zarówno wejściowych, jak i samochodowych.

Dla Państwa wygody działamy przez 7 dni w tygodniu, w tym także w niedziele i święta. W przypadkach, gdy jesteśmy potrzebni natychmiast, staramy się dotrzeć we wskazane miejsce tak szybko, jak to możliwe lub oferujemy możliwość umówienia wizyty fachowca na dogodny termin.

W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak:
– Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
– Awaryjne otwieranie samochodu
– Otwieranie zamków drzwi
– Montaż i wymiana zamków

Call Now Button